Віктор Дяченко

ВЕДУЧИЙ яскравих подій

Створюю і дарую емоції, а не нав'язую правила! Моя головна мета - створення заходів високого рівня.

IMG
437

Весіль

51

Корпоратив

72

Дня Народження

19

Випускних

ПРОПОНУЮ

Рішення

ФОРМАТ РОБОТИ

Я завжди створюю декілька варіантів сценарного плану для визначення вами оптимального формату заходу. Сценарій затверджуєте саме Ви! Я запропоную Вам варіації проведення свята, інтерактивів. В результаті, обираєте тільки те, що подобається саме Вам!

Все, що відбувається на святі, буде лише запропоновано мною Вашим гостям, і ніщо не буде нав'язано. Моє основне завдання запропонувати, а не змусити. Тому захід для кожного гостя буде максимально приємним та позитивним.

Перекочувати яйця по холоші, тиснути сідницями кульки ;), проколювати зубочисткою серветку - ні, подібні розваги не вмію проводити. І прошу не змушувати використовувати на святі.

Мій формат - ведучий-координатор. Я не покидаю залу, не замикаюся в «гримерці» після того, як оголошу танцювальну частину заходу. Я завжди поруч, продовжуючи спостерігати за динамікою свята зі свого «укриття». Координую роботу кухні, артистів, стежу за настроєм гостей, дотримуюся таймінгу.

Команда - це обов'язкова складова будь-якого свята. Я повинен бути впевнений в DJ, в його професіоналізмі. Наші підходи до роботи повинні бути на одній хвилі. Саме тому я працюю з перевіреними професіоналами, які знають мою програму і вміють «завести» Ваших гостей на танцполі.

Я не знаю дослівно, що я буду говорити саме на Вашому святі. Я не читаю вірші з інтернету і не використовую інші заготовлені шаблонни, вважаючи за краще вести живий діалог із гостями, спираючись на вдалі гумор та імпровізацію.

Image

ВІДГУКИ

ПРО СЕБЕ

Мене звати Віктор Дяченко. Я ведучий заходів, TV, радіо ведучий.

Пропоную обговорити деталі вашого заходу телефоном, а я зможу підказати, як зробити його цікавим і яскравим.

Залиште заявку для консультації або відразу ж телефонуйте / пишіть. Я з радістю відповім на всі ваші запитання і зорієнтую стосовно вартості моєї роботи, пораджу перевірених фахівців з декору, музичного оформлення заходу ...

Image

Мій інстаграм

КОРПОРАТИВНІ
КЛІЄНТи

МОЖЕМО ПОБАЧИТИСЯ
У SKYPE & VIBER

Я пропоную вам влаштуватися зручніше перед екраном і обговорити ваше свято в домашньому комфорті.

Залиште свій номер і я зв'яжуся з Вами найближчим часом для уточнення деталей можливої співпраці